Kontakt oss

Gå direkte til

Kommuneadministrator

Under finner du en oversikt over administratorer i den enkelte kommune.

Spørsmål?

Kontakt

Sandefjord kommune

Ole Jakob Hansen 

E-post: ole.jakob.hansen@sandefjord.kommune.no

Tønsberg kommune

Ole Thomassen Grejs

E-post: Ole.thomassen.grejs@tonsberg.kommune.no

Larvik kommune

Grethe Torød Bergan

E-post: grethe.t.bergan@larvik.kommune.no

Færder kommune

Morten Fredheim Solberg

E-post: morten.fredheim.solberg@faerder.kommune.no 

Horten kommune

Kristine B. Johnsen

E-post: Kristine.Johnsen@horten.kommune.no

 

Prosjektleder for Europeisk mobilitetsuke 2020, Vestfold og Telemark fylkeskommune

Mariann T. Førsund-Hansen

E-post: Mariann.forsund.hansen@vtfk.no